Головне зі звернення президента:

Post Reply
pupsichok
Site Admin
Posts: 824
Joined: Thu Mar 03, 2022 9:25 pm

Головне зі звернення президента:

Post by pupsichok »

Головне зі звернення президента:

▫️Сьогодні вперше за всі дні війни запрацював цей життєво необхідний коридор. Вперше було дві доби припинення вогню на цій території. Вдалося вивезти вже більше ста цивільних – жінок, дітей, перш за все. Які рятувалися від бойових дій саме там. Саме на Азовсталі. Будемо й надалі робити все, щоб евакуювати наших людей з Азовсталі, з Маріуполя в цілому.

▫️Обговорив ключові питання допомоги нашій державі зі спікеркою … Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, яка відвідала Київ разом з делегацією Конгресу Провели з пані Пелосі чотири години дуже предметних переговорів – як то кажуть, багатоаспектні. Зокрема, про оборонне постачання, макрофінансову допомогу, санкційну політику, політичну взаємодію зі Сполученими Штатами Америки.

▫️Сьогодні російські війська продовжили нанесення ударів по території нашої держави. Те, що вони обирають собі за мішені, вкотре доводить, що війна проти України для російської армії – це війна на винищення. Били по складах агропідприємств. Зруйнували склад із зерном. Обстріляли також і склад з добривами. Продовжили бити по житловим кварталам на Харківщині, на Донбасі тощо. Підтягують сили на південь країни, щоб пробувати атакувати наші міста і громади на Дніпропетровщині.

▫️Що може бути стратегічним успіхом росії в цій війні? Чесно – не знаю. Зруйновані життя людей і спалене або вкрадене майно росії нічого не дасть. Тільки буде збільшувати токсичність російської держави і кількість тих у світі, хто працюватиме на ізоляцію росії.

▫️Тільки за 67 днів повномасштабної війни вже 143 нашим воїнам присвоєно звання Герой України. Понад 10600 захисників і захисниць відзначені державними нагородами України
Post Reply